• 001-top-banner-1.png
 • 0001-top-banner-2.png
 • 01.jpg
 • 05.jpg
 • 12.jpg
 • 21.jpg
 • 22.jpg
 • 25.jpg
 • 28.jpg
 • 29.jpg
 • 30.jpg

Сохранить

Вакансії

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Наявність черг

У лютому один із структурних підрозділів Водоканалу - ВКГ «Корабел» - відзначив 20-у річницю з дня заснування. До моменту входження до структури Водоканалу мережі та споруди ВКГ «Корабел» знаходились у господарському віданні Херсонського суднобудівного заводу.

Структура служби ВКГ «Корабел» аналогічна структурі безпосередньо Водоканалу. Має у своєму складі всі необхідні підрозділи та обʼєкти для обслуговування систем водопостачання та водовідведення мікрорайону. ВКГ «Корабел» експлуатує 6 артезіанських свердловин (4 – у мкр «Корабел», 2 – на Карантинному острові), 2 насосні станції водопроводу, 3 насосні станції каналізації. Існує цілодобова диспетчерська служба, механіки та електрики забезпечують експлуатацію устаткування, бригади слюсарів АВР дбають про технічну справність водопровідних та каналізаційних мереж.

Всі 20 років службою ВКГ «Корабел» беззмінно керує Антипов Борис Анатолійович, професіонал високого рівня, компетентний у всіх напрямках виробництва, мудрий наставник, уважний керівник та високопорядна людина. Колектив служби дружний, з самою низькою плинністю кадрів, хоча роботу на мережах ВКГ «Корабел» легкою назвати ніяк не можна. Високий рівень зношеності трубопроводів та колекторів, ґрунтові води, піщані насипні грунти, особливості рельєфу значно ускладнюють обслуговування мереж. Проте вода на Острові – найкраща у місті. За своїми органолептичними показниками вона близька до джерельної.

Довідка. Щодоби жителям Острова подається 5,5 тис куб.м води. Загальний обʼєм резервуарів питної води -1,5 тис.куб.м. Довжина мереж водопроводу – 11,285 км. Довжина мереж каналізації – 14,681 км. Знезараження води здійснюється за допомогою бактерицидних установок ультрафіолетового випромінювання.

У рамках виконання Програми ефективної роботи та реформування водопровідно-каналізаційного господарства міста Херсона на 2016-2020 роки, Водоканал продовжує спрямовувати зусилля на поліпшення якості питної води у місті.

Так, у січні-лютому цього року фахівцями Водоканалу виконані ремонтно-відновлювальні роботи у резервуарі чистої води (РЧВ-4) насосної станції водопроводу №2 (с.Антонівка, вул. Кутузова, 36).

Працівниками Водоканалу було замінено 12 м напірного сталевого трубопроводу діаметром 500мм на сучасний поліетиленовий та відремонтовані залізобетонні конструкції резервуару. Далі, згідно з нормативною технологією, поверхню стін і колон очищено металевими щітками і ретельно обмито водою з брандспойта. Після повторного промивання всієї поверхні резервуар було оброблено розчином гіпохлориту натрію. Роботи підвищеної складності виконувались на глибині 6м під поверхнею землі, з високою вологістю повітря при температурі +4°С.

Планове чищення резервуарів питної води насосних станцій водопроводу Водоканал щорічно проводить у січні – березні. Це дозволяє підтримувати необхідний санітарно-гігієнічний рівень стратегічних споруд, контролювати органолептичні та бактеріологічні показники питної води і забезпечувати городян якісним водопостачанням.

Довідка. РЧВ-4 об’ємом 6 000 куб.м був збудований у 1973 році, прийнятий до експлуатації у 1979 році. Габаритні розміри: 36м*36м*6м. Призначений для зберігання запасів чистої води для потреб населення Дніпровського мікрорайону та власних потреб підприємства, а також для ліквідації надзвичайних ситуацій, пов'язаних з пожежами або іншими форс-мажорними обставинами.

Всього Водоканал обслуговує 14 резервуарів питної води від 1 000 до 10 000 кубометрів загальним обʼємом 48 000 кубометрів.

29 років тому, 15 лютого 1989 року, була закінчена війна в Афганістані.

Саме у цей день лютого Україна вшановує учасників бойових дій на території інших держав та відзначає День памʼяті.

Ця дата - символічна. В ній відбилися вірність присязі, службовому обов'язку, фронтове братство солдатів і офіцерів, які мужньо виконували  військовий обовʼязок, віддаючи свої сили та здоровʼя, а деякі, навіть, і життя... Честь і слава вам, воїни-інтернаціоналісти!

В “гарячих точках” виконували інтернаціональний обов'язок і співробітники Херсонського Водоканалу:

 • Березенко В.В., сторож служби охорони,
 • Бойко Л.Я., слюсар-ремонтник ділянки "Водозабір-2",
 • Гончаров М.В., сторож ВКГ “Корабел”,
 • Тишевський В.Я., водій автотранспортної служби,
 • Медведев С.І., водій автотранспортної служби,
 • Юхименко С.М., сторож служби охорони.

Адміністрація та колектив Водоканалу вітають своїх співробітників і всіх учасників історичних подій, пов'язаних з виконанням службового обов'язку за межами Батьківщини, з «Днем вшанування учасників бойовий дій на територии інших держав», та щиро бажають міцного здоров'я, щастя, успіхів у всіх сферах діяльності, благополуччя та миру. А тим, хто віддав своє життя – вічна памʼять...

Сподіваємось, що військове протистояння в Україні, яке забирає життя та ламає долі, нарешті завершиться і конфлікт буде вирішено. Бажаємо всім військовим, які зараз тримають в руках зброю, здоров'я, витримки та здійснення самого заповітного бажання - миру в Україні!